Адвокат по ДТП в Рівному.

Значне збільшення кількості автомобільного транспорту поставило перед суспільством багато проблем, в тому числі і правового характеру. Разом зі зростанням кількості дорожньо-транспортних пригод в судах лавиноподібно зросла кількість справ, пов’язаних з притягненням до відповідальності водіїв автотранспортних засобів, відшкодуванням шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну громадян і юридичних осіб. Адвокат по ДТП, як фахівець, знає, що виникають в результаті дорожньо-транспортних пригод конфлікти вимагають для їх вирішення повного вивчення всіх наявних обставин, проведення відповідних розрахунків, встановлення і фіксації важливих фактів, оцінки їх з позицій закону та вироблення конкретної правової позиції по справі. Все це вимагає юридичних знань, допомоги адвоката по ДТП і, як правило, виключає можливість використання замість них звичайного життєвого досвіду і «здорового глузду».

Адвокат по ДТП про відповідальність

Особи, які вчинили правопорушення учасники дорожньо-транспортної пригоди згідно із законодавством України притягуються до адміністративної, цивільно-правової та кримінальної відповідальності. Відповідальність за адміністративні правопорушення, що можуть призвести до ДТП, передбачена ст.ст.121-133 КУпАП. За ці правопорушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу, громадських робіт, адміністративного арешту, позбавлення права керування транспортними засобами з вилученням транспортного засобу чи без такого. Адвокат по ДТП при провадженні у справах про адміністративні правопорушення може брати участь при огляді місця події, дачі первинних пояснень учасниками події, оформленні матеріалів, складанні протоколів про правопорушення, а також сприяти реалізації наступних прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності: оскаржити заходи забезпечення провадження у справі, знайомитися з матеріалами справи; давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання, викликати свідків, користуватися послугами фахівців, оскаржити постанову по справі. Кримінальна відповідальність при ДТП настає у випадках, коли характер правопорушення і тяжкість наслідків підходять під диспозицію статті кримінального кодексу.

Адвокат по ДТП, в абсолютній більшості випадків, надає правову допомогу підозрюваним (обвинуваченим), підсудним чи потерпілим у кримінальних справах, порушених за ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Як правило, кримінальні справи по ст.286 КК України пов’язані з тяжкими наслідками у вигляді небезпечних для життя і здоров’я тілесних ушкоджень, загибелі потерпілих, величезними матеріальними збитками і моральною шкодою. Потерпіла сторона має право заявити цивільний позов до обвинуваченого або осіб, які несуть матеріальну відповідальність за його дії, який розглядається судом разом з кримінальною справою за правилами цивільного судочинства. Адвокат по ДТП, вступивши в справу, сприяє реалізації прав і законних інтересів учасників конфлікту, встановленню істини у справі і справедливої ​​компенсації за шкоду, заподіяну дорожньо-транспортною пригодою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *