Реєстрація ТОВ Рівне| Як відкрити ТОВ в Рівному?

Юридична компанія «РІВНЕ ЛІГАЛ» надає широкий спектр послуг в сфері корпоративного права, в т.ч. і послугу «Реєстрація ТОВ Рівне». При цьому, якщо нашим Клієнтам потрібна реєстрація ТОВ в Рівненській області наша компанія готова супроводжувати процес в будь-якому районі області і на території інших адміністративно-територіальних одиниць України.

Товариство з обмеженою відповідальністю є однією з найпоширеніших організаційно-правових форм для ведення бізнесу в Україні. І це абсолютно обґрунтовано, оскільки дана форма має такі переваги:
• є найбільш детально регламентованої в правовому плані;
• відповідальність засновників ТОВ обмежується розміром внеску (вкладу) до статутного капіталу;
• засновниками можуть бути як фізичні, так і юридичні особи (резиденти і нерезиденти України);
• максимальна кількість засновників обмежена законодавцем на позначці 100 чоловік, при цьому мінімально необхідною кількістю є один засновник.
Важливою перевагою товариства з обмеженою відповідальністю є і те, що, при грамотному юридичному супроводі процесу, реєстрація ТОВ в Рівному здійснюється в найкоротші терміни, навіть якщо це реєстрація ТОВ з ПДВ Рівне.

Відкрити ТОВ Рівне | Правила реєстрації ТОВ

Реєстрація ТОВ в Рівному обов’язково повинна проходити в рамках запропонованих чинним законодавством України процедур. Порядок реєстрації ТОВ в Україні включає в себе наступні основні етапи, повністю супроводжувані юристами нашої компанії:
• перевірка обраного засновниками найменування на тотожність;
• підготовка установчій документації (протоколу про створення ТОВ, його статуту та інших документів);
• підбір видів діяльності відповідно до специфіки діяльності;
• супровід засновників компанії при підписанні у нотаріуса статутних документів;
• оформлення передачі майна в статутний капітал (у разі формування статутного капіталу майном);
• державна реєстрація ТОВ у реєстратора;
• отримання витягу (відомостей) з управління статистики (про внесення інформації про компанію до реєстру);
• виготовлення печатки ТОВ і, в разі необхідності, штампа;
• супровід директора при постановці підприємства на облік в органах державної фіскальної служби (податкової інспекції).
Клієнту не потрібно звертатися до різних юристів в процесі державної реєстрації юридичної особи. Весь процес від початку і до кінця контролює один юрист, а Клієнт отримує готовий комплект документів, необхідний йому для початку роботи.

При бажанні, Ви можете замовити не весь спектр послуг, пов’язаних з реєстрацією ТОВ (реєстрація ТОВ Рівне), а часткову реєстрацію, наприклад, без відкриття розрахункового рахунку або без виготовлення печатки. Вибір завжди залишається за Клієнтом …

Які документи необхідні для того, щоб зареєструвати ТОВ Рівне?

Відразу відзначимо, що порядок реєстрації ТОВ для засновників-юридичних осіб такий же, як у випадку з засновниками – фізичними особами і вимагає лише підготовки трохи більшого пакету документів. Реєстрація ТОВ з одним засновником і двома також не відрізняються і не тягнуть за собою додаткові витрати, за винятком незначного збільшення вартості нотаріальних послуг на засвідчення підписів на статутах ТОВ.

Для того, щоб зареєструвати ТОВ в Рівному Клієнту необхідно надати наступну інформацію і документи для реєстрації ТОВ:
• варіанти найменування створюваної компанії (не менше двох, в тому числі і скорочені і, при необхідності, англійською мовою);
• основні види економічної діяльності, із зазначенням одного основного виду (або опис у вільній формі планованої діяльності
компанії);
• розподіл часток статутного капіталу між засновниками;
• розмір і порядок формування статутного капіталу (в разі формування статутного капіталу майном необхідно надати перелік майна з вартістю кожної одиниці);
• обрану систему оподаткування (юристи нашої компанії практики податкового права та бухгалтера компанії допоможуть визначитися з найбільш оптимальною системою оподаткування, з урахуванням планованої діяльності, для мінімізації податкового навантаження на компанію в майбутньому);
• контактний телефон майбутньої компанії; копії паспортів засновників і керівника;
• копії довідок про присвоєння ідентифікаційних кодів засновників і керівника;
• копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера бухгалтера (при наявності бухгалтера).

Для засновників ТОВ – юридичних осіб, необхідні додаткові документи:
• копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (виписки про державну реєстрацію);
• копія довідки (витягу) з обласного управління статистики;
• копія довідки про взяття на облік платника податків за формою № 4-ОПП (у разі наявності);
• копія статуту
• рішення / протокол вищого органу юридичної особи про прийняття рішення заснувати компанію (оригінал);
• документи, що підтверджують повноваження особи, яка буде підписувати документи створюваної компанії від імені юридичної особи – засновника.

Реєстрація ТОВ з іноземним засновником в Рівному| Реєстрація ТОВ з іноземним капіталом (інвестиціями) Рівне

Досить часто нам ставлять запитання про те, наскільки складна реєстрація ТОВ з іноземним учасником, тобто засновником – нерезидентом? Насправді, процедура не є проблематичною і вся специфіка процесу закінчується на тому, що для засновника – нерезидента необхідно оформити переведення установчих документів і рішення про створення ТОВ в Україні на українську мову, а також надати довідку з торгового (судового, банківського, іншого) реєстру про реєстрацію такої юридичної особи на території його юрисдикції. Для засновника – фізичної особи потрібно переклад його паспорта, а також додатково потрібно отримати ідентифікаційний код іноземцю (нерезиденту). Отримання ідентифікаційного коду іноземцем (нерезидентом) також може бути повністю супроводжено юристами нашої компанії в процесі підготовки документів і займає орієнтовно 5-7 робочих днів.

Реєстрація ТОВ з іноземними інвестиціями в Рівному, як і в будь-якому іншому місті держави, доповнюється процедурою подальшої реєстрації самої іноземної інвестиції в компетентних державних органах для забезпечення можливості репатріації такої інвестиції за кордон. У такому випадку рекомендуємо звертатися виключно до грамотним юристам і аудиторам для отримання консультацій в галузі міжнародного податкового планування. Наші юристи і бухгалтери нададуть всебічні юридичні консультації в області податкового планування подібних операцій, щоб уникнути зайвої податкового навантаження на капітал в майбутньому.

Оформлення ТОВ Рівне| Реєстрація ТОВ з ПДВ в Рівному

Перш ніж відкрити ТОВ з ПДВ у Рівному, рекомендуємо Вам звернутися за грамотним супроводу до юристів, у яких є необхідна компетенція і досвід. Консультування та супровід на первинному етапі реєстрації дозволять уникнути багатьох помилок і непорозумінь при реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю, виправляти які часто набагато складніше, довше і дорожче, ніж передбачити все з самого початку.

Реєстрація ТОВ з ПДВ у Рівному навіть сьогодні залишається досить специфічною і непрозорою процедурою, незважаючи на виключення з діючого законодавства України ряду обов’язкових вимог, ускладнювали в минулому даний процес. Результатом безпечності засновників в подібних питаннях є відмова в реєстрації платником ПДВ з подальшим ускладненням процедури повторного звернення. Правильні кроки з самого початку помітно прискорять процедуру реєстрації і дозволять знизити ціну реєстрації ТОВ.

Реєстрація ТОВ Рівне – ціни (вартість) і терміни

Термін реєстрації ТОВ Рівному «під ключ», з консультуванням, підготовкою необхідного пакету документів і постановкою ТОВ на облік у всіх контролюючих органах, а також з урахуванням терміну виготовлення печатки, зазвичай становить 3-5 робочих днів. Для того, щоб дізнатися скільки коштує реєстрація ТОВ в Рівному прохання звертатися в компанію за телефонами: (097) 424 75 06.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *