202106.21
0

Скільки коштує розлучення. Від чого залежить вартість розірвання шлюбу. Подати на розлучення онлайн

У цій статті мова піде про те, скільки коштує розлучитися через суд. Вартість розлучення без суду (через органи РАЦС) особливого інтересу не викликає, оскільки обмежується номінальним збором. Іноді подружжю для розлучення за згодою сторін в РАГСі доводиться оформляти нотаріальні документи, але витрати на послуги нотаріуса незначні, хоча можуть доходити і до рівня мінімальної вартості розлучення через суд. Іншими словами, якщо без суду оформляти розлучення, ціна буде мінімальною.розлучення

Юридичні послуги з оформлення розлучення за своєю вартістю відносяться до дрібних справ, оскільки не вимагають великих витрат часому і не потребують обов’язкової участі адвоката з розлучень. Іноді подружжя саме може скласти заяву на розлучення через суд, оплатити судовий збір і пройти всю процедуру самостійно. В такому випадку вартість розлучення обмежиться розміром судового збору (обов’язкового платежу по розгляду справи про розірвання шлюбу в судовому порядку).

Якщо ж подружжю не хочеться займатися паперовою тяганиною, з’ясуванням процедури складання документів, ходити в банк і суд, бути на судові засідання і зустрічатися з іншим з подружжя, то існує відмінна можливість скористатися послугами адвоката з розлучень. Таку послугу можна замовити онлайн, вирішити всі формальності не виходячи з дому і отримати рішення суду про розлучення в будь-яку точку світу.

Щоб подати на розлучення, потрібно сплатити судовий збір в розмірі 0,4 від прожиткового мінімуму для працездатних осіб

Обов’язковий платіж, який потрібно сплатити за розлучення через суд.

За розірвання шлюбу вноситься обов’язковий платіж, який називається судовим збором. Оплата судового збору підтверджується квитанцією банку або роздруківкою онлайн платежу. Цей документ подається в суд разом з матеріалами позовної заяви. Працівник суду перевіряє правильність оплати, розмір і точність банківських реквізитів. Якщо ж документ про оплату судового збору не долучити до матеріалів, провести неповну оплату або оплату по невірним реквізитами, то суд залишить заяву про розлучення без рух і дасть час на усунення недоліків. У такому випадку суд повідомляє про це заявника поштою, а буває і так, що працівник суду зв’яжеться по телефону і запропонує оформити платіж належним чином. Якщо в зазначений судом строк не виправити недоліки з оплати судового збору, заява на розлучення залишається без розгляду і повертається заявнику. Останній має можливість подати позов про розлучення знову в будь-який час.

Від сплати судового збору звільняються деякі категорії громадян, наприклад, інваліди 1 і 2 груп, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи … Також суд може дати відстрочку або розстрочку оплати судового збору, зменшити його розмір або звільнити від оплати зокрема, для таких категорій: малозабезпеченим , військовослужбовцям, членам малозабезпечених або багатодітній сім’ї, батько з дитиною до 14 років або з інвалідністю, якщо другий з батьків не оплачує аліменти …

Скільки коштує розлучитись через суд. Послуга розлучення онлайн.

Своїм клієнтам ми пропонуємо зручну послугу по розлученню, коли замовник повністю звільняється від будь-яких турбот, пов’язаних з оформленням розлучення через суд. Вартість такого розлучення залежить від побажань клієнта, тому ми пропонуємо на вибір три основні варіанти:

Мінімальний пакет. від 500 грн.

тільки складання заяви на розлучення. всі інші дії клієнт здійснює сам.

Ми гарантуємо правильне і точне складання документів на розлучення через суд, використовуючи надані замовником документи. Список таких документів ми повідомляємо клієнта, виходячи з його конкретної ситуації. Це зручно, тому що клієнтові немає необхідності самому дізнаватися, який список документів необхідний, в якій формі вони повинні бути надані, як і ким завірені і так далі. Таким чином клієнт може бути впевнений в тому, що документи на розлучення відповідають вимогам закону, зміст заяву на розлучення повністю відповідають побажанням клієнта з урахуванням наших рекомендацій. Також клієнт отримує безкоштовну консультацію про розірвання шлюбу через суд.

Оптимальний пакет. від 1500 грн.

складання заяви на розлучення, оплата судового збору, подача документів до суду і повідомлення про дату засідання.

Ця послуга зручна не тільки тим, що клієнт отримує готовий пакет документів з вже сплаченими судовим збором по потрібним реквізитами, а й підтвердження подачі цих документів до суду. Також клієнт може бути впевнений в тому, що ми проконтролюємо першу дату засідання і номер справи. Цю інформацію ми повідомляємо клієнту в зручній для нього формі, як тільки такі дані з’являться в нашому розпорядженні.

Повний пакет. вiд 3800 грн.

складання заяви на розлучення, оплата судового збору, подача документів, участь в засіданнях, отримання рішення суду і відправка замовнику.

Це найкращий варіант для тих, хто хоче максимально комфортно оформити розлучення без паперової тяганини, явки в суд і участі в інших процедурах. Ідеально підходить для клієнтів, які знаходяться в іншому місті, часто виїжджають за кордон або відсутні за своїм місцем проживання. Ця послуга передбачає оформлення всіх документів на розлучення, складання і подачу можливих заяв і клопотань у процесі розгляду справи, наше повне участь у всіх засіданнях, контролювання процедури розлучення з метою швидкого розірвання шлюбу і отримання рішення суду з подальшою відправкою. Також клієнт може бути впевнений в тому, що це фіксована сума, яка не зміниться за час розгляду справи і ні в якому разі не буде збільшена.

Скільки коштує розлучення з іноземцем?

Для випадків розірвання шлюбу з іноземцем вартість розлучення буде дорожче в залежності від конкретних обставин, зокрема, наявності документів про укладення шлюбу, паспортних даних іноземця, його позиції щодо розлучення та інші формальності. Вартість розлучення з іноземцем складе від 5400 грн.

Розлучення за згодою сторін з дітьми через суд.

З цієї скороченою процедурою можна оформити розлучення через суд за місяць. У цьому випадку заява на розлучення підписують обоє з подружжя, а в суд разом з пакетом документів на розлучення подається нотаріально завірений договір про участь батьків у житті дитини. Крім послуг нашого сервісу з розлучень, в вартість розлучення необхідно буде включити нотаріальні послуги в розмірі від 2500 до 5000 грн.

Які ще можуть бути витрати, які впливають на вартість розлучення.

До таких витрат можна віднести натаріальне посвідчення, переклад і апостилізацію документів про укладення шлюбу іноземних держав, паспортів подружжя, свідоцтва про народження дітей та інших документів. Якщо один з подружжя іноземець і у нього немає тимчасової реєстрації в Україні, то в вартість розлучення також потрібно буде включити витрати на його офіційне повідомлення через органи юстиції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *